Abranero Yazılım - OBİR EĞİTİM KURUMLARI - Web Sitesi Projesi

Obir Eğitim Kurumları

Sunulan Hizmetler: #kullanıcı deneyimi tasarımı, #arayüz tasarımı, #mobil tasarım, #frontend kodlama, #backend kodlama

Obir Eğitim Kurumları'nın web sitesi Abranero tarafından modern arayüz ve dinamik yazılım altyapısı ile yenilendi.

Daha kullanışlı ve hedefe yönelik olarak kurgulanmış web sitesinde Obir Eğitim Kurumlarının Kimliğini Yansıtmaya Çalıştık. Diğer yaptığımız her işte olduğu gibi sitelerin responsive olmasına ve sık kullanılan çözünürlüklerde de kullanışlı olmasına dikkat ettik. Modern tasarım ile buluşturulan Obir Eğitim Kurumları'nın web sitesi güçlü alt yapısı ile de bir web sayfasından beklenen tüm özellikleri barındıyor.

Obir Eğitim Kurumlarına bizleri tercih ettiği için teşekkür eder, yeni web sitesi ile başarılı bir yıl geçireceğini temenni ederiz.

Abranero - OBİR EĞİTİM KURUMLARI

Responsive Web Tasarım & Browser Uyumluluğu

Web sitelerinin mobilden ziyaret edilme oranının gün geçtikçe arttığı bir zamanda Abranero ekibi olarak yaptığımız işlerde mobil uyumlu web siteleri kodlamaktayız. Obir Eğitim Kurumları'nın mobil tasarımını, kullanıcı deneyimini en üstte tutacak şekilde yapılandırdık.
Kullanıcının istediği bilgiye direk ulaşabileceği bir mobil kodlama ve tasarımı ile Obir Eğitim Kurumları'nın yeni web sitesi hizmetinizde.

Abranero - OBİR EĞİTİM KURUMLARI

Son güncellemelerini tamamlayıp gönderdiğimiz Space Voyager oyunu play storeda. Tasarım ve kodlamasını tarafımızca gerçekleştirdiğimiz Space Voyager oyunu play store'da sizleri bekliyor. Uzay mekiğinle ne kadar ileri gidebilirsin?

Çok yakında yeni ve farklı bir dini soru uygulaması ile karşınızda olacağız. Uygulama veya bizden haber almak istersen bizi sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz.

Yeni Nesil Kartvizit; ARVİZİT nedir?