Abranero Yazılım - KOSKİ İş Takip - Proje Yönetim Sistemi - Web Sitesi

KOSKİ İş Takip - Proje Yönetim Sistemi

Sunulan Hizmetler: #hiyerarşik iş süreç yönetimi, #gelişmiş raporlama ve grafiklendirme, #bildirim yönetim sistemi, #arayüz tasarımı, #mobil tasarım, #frontend kodlama, #backend kodlama

KOSKİ İş Takip web sitesi Abranero tarafından modern arayüz ve dinamik yazılım altyapısı ile geliştirildi.

Proje Yönetim Sistemi, projelerin yönetim sürecini kolaylaştıran ve işlerin daha verimli bir şekilde organize edilmesini sağlayan bir yazılımdır. Proje yöneticileri, bu sistem sayesinde projenin tüm iş akışını ve görevlerin durumunu takip edebilirler. Ayrıca, projeye ait görevlerin tamamlanması için tarihler belirlenir ve takvim ile senkronize edilir. Bu sayede, projenin ilerlemesi ve takvime uygun olarak tamamlanması sağlanır.

Proje Yönetim Sistemi ayrıca, işler için oluşturulacak görevler ile, ekip üyeleri arasında iletişim ve işbirliği kolaylaştırır. Projenin ilerlemesi hakkında ayrıntılı raporlar oluşturulabilir ve analiz edilebilir. Bu özellik, kullanıcılara projenin durumu hakkında genel bir fikir verir ve önlem alınmasını sağlar.

Proje içerisine mesaj, döküman, bilgi, konum gibi yazışmalar eklenebilir. Bu sayede, tüm ekibin bilgilendirilmesi ve iletişimin kolaylaşması sağlanır. Projelerin alt işleri ve bunlara bağlı görevler, ana proje içinde ayrı bir şekilde takip edilebilir. Ayrıca, proje için sadece izleme izni olan gözlemciler de oluşturulabilir.

Proje yönetimi yazılımı, farklı projeler için farklı gereksinimlere göre özelleştirilebilir. Bu özellik sayesinde, her proje için özel bir çözüm sunulabilir. Proje Yönetim Sistemi, işlerin daha düzenli ve planlı bir şekilde yürütülmesine yardımcı olur ve projelerin başarıya ulaşmasını sağlar.

KOSKİ kurumuna bizleri tercih ettiği için teşekkür eder, yeni proje yönetim sistemi ile başarılı bir yıl geçireceğini temenni ederiz.

Abranero - KOSKİ İş Takip - Proje Yönetim Sistemi

Responsive Web Tasarım & Browser Uyumluluğu

Abranero olarak, kullanıcı deneyimini her çözünürlükte ön planda tutarak, iş takip süreçlerini daha hızlı ve kolay hale getirmek için KOSKİ İş Takip Projesi web sayfasını modern tasarım ile buluşturduk. Sistem, kullanıcıların amaca yönelik içeriğe hızlıca ulaşmasını sağlayacak şekilde tasarlandı. Bu tasarımı oluştururken, sık kullanılan çözünürlükler ve mobil platform kullanıcı sayısını da dikkate aldık. Modern tasarım ile birleştirilmiş güçlü alt yapısı sayesinde, KOSKİ İş Takip Projesi, iş takip süreçleri için gerekli tüm özellikleri barındırıyor.
Kullanıcıların iş takip süreçlerinde daha rahat bir deneyim yaşaması için her ayrıntı özenle düşünüldü ve uygulandı.

Abranero - KOSKİ İş Takip - Proje Yönetim Sistemi

* NeroPYS altyapısı kullanılarak gerçekleştirilmiştir.

İşletmelerin iş süreçlerini optimize etmelerine, iletişimlerini güçlendirmelerine ve rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Çalışmalarımızı   incele

Geliştirdiğimiz ürünlerimizle işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak ve rekabet avantajını artırmak için özelleştirilmiş ve kullanıcı dostu çözümler sunuyoruz.

Nero Ürünlerimizi   incele
2023 Ürün Kataloğumuz incele