Abranero Yazılım - Uluslararası Konya Yarı Maratonu - Web Sitesi

Konya Yarı Maraton Web Sitesi

Sunulan Hizmetler: #arayüz tasarımı, #frontend kodlama, #backend kodlama, #raporlama sistemi, #başlangıç seo paketi, #kullanıcı deneyimi tasarımı, #mobil tasarım

Konya Belediyesi tarafından Spor Konya Projesi adı altında başlatılan spor seferberliği kapsamında Konya Yarı Maratonunu kurumsal web sitesi tarafımızca oluşturulmuştur.

Vatandaşların yapılacak etkinliklere katılım sağlayabilmesi, tüm maraton koşuları hakkında bilgilere erişebileceği Uluslararası Konya Yarı Maraton web sitesi yayımlanmıştır. Katılım gösterecek tüm vatandaşların bigilenmesi amacıyla hazırlanan sitede bunların yanında etkinliklere ne kadar süre kaldığı veya spor ile ilgili yayımlanan blog sayfaları aracılığıyla da bilgi sahibi olmaları amaçlanmıştır.

Abranero - Uluslararası Konya Yarı Maratonu Web Sitesi

Diğer Özellikler

Uluslararası Konya Yarı Maraton web sitesini kullanım istatisliklerini dikkate alınarak kolay erişebilirlik üzerine tasarladık. Bu sayede kullanıcılar tüm cihazlardan kolay bir şekilde ilgilendiği maraton koşusuna rahatlıkla kayıt olabilmektedir. Bunun yanında sitenin çok dilli yapısı sayesinde katılım gösterecek yabancı kullanıcılar için de kolaylık sağlanmıştır.

Responsive Web Tasarım & Browser Uyumluluğu

Web sitelerinin mobilden ziyaret edilme oranının gün geçtikçe arttığı bir zamanda Abranero ekibi olarak yaptığımız işlerde mobil uyumlu web siteleri kodlamaktayız. Uluslararası Konya Yarı Maratonu Web Sitesi'nin mobil tasarımını, kullanıcı deneyimini en üstte tutacak şekilde yapılandırdık.
Kullanıcının istediği içeriğe direk ulaşabileceği bir mobil kodlama ve tasarımı ile Uluslararası Konya Yarı Maratonu'nun yeni web sitesi hizmetinizde.

Abranero - Uluslararası Konya Yarı Maratonu Web Sitesi

İşletmelerin iş süreçlerini optimize etmelerine, iletişimlerini güçlendirmelerine ve rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Çalışmalarımızı   incele

Geliştirdiğimiz ürünlerimizle işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak ve rekabet avantajını artırmak için özelleştirilmiş ve kullanıcı dostu çözümler sunuyoruz.

Nero Ürünlerimizi   incele
2023 Ürün Kataloğumuz incele