Abranero Yazılım - Konya Sıfır Atık Yönetim Sistemi - Web Sitesi

Konya Sıfır Atık Web Sitesi

Sunulan Hizmetler: #arayüz tasarımı, #frontend kodlama, #backend kodlama, #harita işlemleri, #gelişmiş raporlama sistemi, #başlangıç seo paketi, #dinamik form yapısı, #kullanıcı deneyimi tasarımı, #mobil tasarım

Sıfır Atık; israfın önlenmesini, kaynakların daha verimli kullanılmasını, atık miktarının azaltılmasını, etkin atık toplama sisteminin kurulmasını, atıkların geri dönüştürülmesini kapsayan ve atık önleme yaklaşımı olarak tanımlanan hedeftir. Bu hedef doğrultusunda tüm kullanıcı gruplarının ihtiyaçlarını karşıladığımız web yazılımı hem kullanıcılara hem de yetkili kişilere yönelik çok yönlü hizmetleri içerisinde bulundurmaktadır.

Tüm bunların dışında vatandaşların sıfır atık ile ilgili bilgi düzeyini ölçmek amacıyla hazırladığımız dinamik anket modülü de yaptığımız bir diğer yazılım hizmetlerindendir. Sıfır Atık Bilgi Sistemine kaydedilen veriler doğrultusunda atıkların geri dönüşüme gönderilmesi ile elde edilen kazanımlar (kurtarılan ağaç, enerji tasarrufu, sera gazı emisyonu, hammadde tasarrufu vb.) otomatik olarak hesaplanarak gösterilmektedir.

Abranero - Konya Sıfır Atık Web Sitesi

Diğer Özellikler

Yetkililer harita üzerinden özel çizimler yapabilmekte noktasal olarak atık kutularını görüntüleleyip veri girişi yapabilmektedirler. Girilen bu verilere göre atık kutu kazanımları detaylı olarak filtrelenip incelenebilmektedir. Tüm bu veriler sonucunda haritada bölgesel bazlı yoğunluk haritası ortaya çıkmaktadır. Bu sayede yetkililer hangi bölgede sıfır atık faaliyetlerinin yetersiz kaldığını daha iyi görebilmekte ve gerekli destekler sağlanmaktadır.

Kullanıcı deneyiminin her çözünürlükte ön plana alındığı Konya Sıfır Atık web sayfasını modern tasarım ile buluşturduk. Kullanışlılık ve amaca yönelik olması yönüyle web sitesinde içeriğe hızlıca ulaşmanızı amaçladık. Tüm bunları yaparken sık kullanılan çözünürlükler ve mobil platform kullanıcı sayısını da dikkate aldık. Modern tasarım ile buluşturulan Konya Sıfır Atık'ın web sitesi güçlü alt yapısı ile de bir web sayfasından beklenen tüm özellikleri barındıyor. Vatandaşların gelişmiş filrteleme yardımıyla harita üzerinden atık sorgulama yapabileceği Konya Sıfır Atık web sitesi hizmetinizde.

Konya Büyükşehir Belediyesi Sıfır Atık birimine bizleri tercih ettiği için teşekkür eder, yeni web yazılımı ile başarılı bir yıl geçireceğini temenni ederiz.

Abranero - Konya Sıfır Atık Web Sitesi

Responsive Web Tasarım & Browser Uyumluluğu

Web sitelerinin mobilden ziyaret edilme oranının gün geçtikçe arttığı bir zamanda Abranero ekibi olarak yaptığımız işlerde mobil uyumlu web siteleri kodlamaktayız. Konya Sıfır Atık Kurumsal Web Sitesi'nin mobil tasarımını, kullanıcı deneyimini en üstte tutacak şekilde yapılandırdık.
Kullanıcının istediği içeriğe direk ulaşabileceği bir mobil kodlama ve tasarımı ile Uluslararası Konya Sıfır Atık'ın yeni web sitesi hizmetinizde.

Abranero - Konya Sıfır Atık Web Sitesi

* NeroSAYS altyapısı kullanılarak gerçekleştirilmiştir.

İşletmelerin iş süreçlerini optimize etmelerine, iletişimlerini güçlendirmelerine ve rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Çalışmalarımızı   incele

Geliştirdiğimiz ürünlerimizle işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak ve rekabet avantajını artırmak için özelleştirilmiş ve kullanıcı dostu çözümler sunuyoruz.

Nero Ürünlerimizi   incele
2023 Ürün Kataloğumuz incele