Abranero Yazılım - Konya Bilim Merkezi - Web Sitesi Projesi

Konya Bilim Merkezi Web Sitesi

Sunulan Hizmetler: #çoklu bilet alma otomasyonu #kullanıcı deneyimi tasarımı, #arayüz tasarımı, #mobil tasarım, #frontend kodlama, #backend kodlama

Konya Bilim Merkezi web sitesi Abranero tarafından modern arayüz ve dinamik yazılım altyapısı ile yenilendi.

Kullanıcı deneyiminin her çözünürlükte ön plana alındığı Konya Bilim Merkezi'nin web sayfasını modern tasarım ile buluşturduk. Kullanışlılık ve amaca yönelik olması yönüyle web sitesinde içeriğe hızlıca ulaşmanızı amaçladık. Tüm bunları yaparken sık kullanılan çözünürlükler ve mobil platform kullanıcı sayısını da dikkate aldık. Modern tasarım ile buluşturulan Konya Bilim Merkezi'nin web sitesi güçlü alt yapısı ile de bir web sayfasından beklenen tüm özellikleri barındıyor.

Konya Bilim Merkezi'ne bizleri tercih ettiği için teşekkür eder, yeni web sitesi ile başarılı bir yıl geçireceğini temenni ederiz.

Abranero - Konya Bilim Merkezi Web Sitesi

Responsive Web Tasarım & Browser Uyumluluğu

Web sitelerinin mobilden ziyaret edilme oranının gün geçtikçe arttığı bir zamanda Abranero ekibi olarak yaptığımız işlerde mobil uyumlu web siteleri kodlamaktayız. Konya Bilim Merkezi'nin mobil tasarımını, kullanıcı deneyimini en üstte tutacak şekilde yapılandırdık.
Kullanıcının istediği içeriğe direk ulaşabileceği bir mobil kodlama ve tasarımı ile Konya Bilim Merkezi'nin yeni web sitesi hizmetinizde.

Abranero - Konya Bilim Merkezi Web Sitesi

* NeroEBS altyapısı kullanılarak gerçekleştirilmiştir.

İşletmelerin iş süreçlerini optimize etmelerine, iletişimlerini güçlendirmelerine ve rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Çalışmalarımızı   incele

Geliştirdiğimiz ürünlerimizle işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak ve rekabet avantajını artırmak için özelleştirilmiş ve kullanıcı dostu çözümler sunuyoruz.

Nero Ürünlerimizi   incele
2023 Ürün Kataloğumuz incele