Abranero Yazılım - GDC - Web Sitesi Projesi

GDC Hidrolik, Pnömatik, Sızdırmazlık Elemanları

Sunulan Hizmetler: #kullanıcı deneyimi tasarımı, #arayüz tasarımı, #mobil tasarım, #frontend kodlama, #backend kodlama

GDC'nin web sitesi Abranero tarafından modern arayüz ve dinamik yazılım altyapısı ile yenilendi.

Modern tasarım ile buluşturulan GDC Hidrolik web sitesi güçlü alt yapısı ile de bir web sayfasından beklenen tüm özellikleri barındıyor. Responsive tasarım ilkelerine uyumlu, tarayıcı farklılıklarında olabilecek en üst seviyede standartlaştırılmış yapısı ve modern tasarımı ile müşterilerinin ziyaretlerini bekliyor.

Web sayfasında tasarımı ile dikkat çeken imalat ürünleri bölümü, firmanın kendi ürettiği ürünleri ön plana çıkarmayı hedefliyor. Gelişmiş arama çubuğu sayesinde müşteriler zaman kaybetmeden aradıkları ürüne direk ulaşması amaçlandı.

1983 yılından bugüne kadar çeşitli makine ve yedek parça imalatı yaparak üretime devam eden GDC'ye, Abranero Yazılım'ı tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Abranero - GDC HİDROLİK

Responsive Web Tasarım & Browser Uyumluluğu

Web sitelerinin mobilden ziyaret edilme oranının gün geçtikçe arttığı bilinen bir gerçektir. Bu kapsamda güncel teknoloji trendlerini takip eden bir yazılım firması ile çalışmak her zaman en doğru seçim olacaktır.
GDC web sayfasının mobil tasarımını, kullanıcı deneyimini en üstte tutacak şekilde yapılandırdık.
Kullanıcının istediği bilgiye direk ulaşabileceği bir mobil kodlama ve tasarımı ile GDC'nin yeni web sitesi hizmetinizde.

GDC için mobil uyumlu olarak hazırladığımız tasarım, tüm cihazlarda en iyi görünüm ve kullanılabilirliği deneyimleme üzerine hazırlandı.

Abranero - GDC HİDROLİK

Son güncellemelerini tamamlayıp gönderdiğimiz Space Voyager oyunu play storeda. Tasarım ve kodlamasını tarafımızca gerçekleştirdiğimiz Space Voyager oyunu play store'da sizleri bekliyor. Uzay mekiğinle ne kadar ileri gidebilirsin?

Çok yakında yeni ve farklı bir dini soru uygulaması ile karşınızda olacağız. Uygulama veya bizden haber almak istersen bizi sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz.

Yeni Nesil Kartvizit; ARVİZİT nedir?