Abranero Yazılım - Elbir Derneği Yardım Ototmasyon Sistemi - Web Sitesi

Elbir Derneği Yardım Otomasyon Sistemi

Sunulan Hizmetler: #süreç yönetim sistemi, #stok takip sistemi, #gelişmiş raporlama ve grafiklendirme, #frontend kodlama, #backend kodlama

Elbir Derneği Yardım Otomasyon Sistemi Abranero tarafından modern arayüz ve dinamik yazılım altyapısı ile hazırlandı.

Yardım Otomasyon Sistemi, derneklerin ihtiyaç sahibi ailelerin kaydedilmesi, takip edilmesi ve doğru bir şekilde yardım sağlanması için özel olarak tasarlanmış bir sistemdir. Bu sistem sayesinde, yardım faaliyetleri daha etkili bir şekilde planlanabilir ve uygulanabilir. İhtiyaç sahibi ailelerin talepleri takip edilir ve kayıt altına alınarak, durumları periyodik olarak kontrol edilir. Sistem üzerinden sınırsız olarak tüm modül izinlerinin detaylı şekilde düzenlenebileceği kullanıcı grupu ekleme özelliği ile farklı yetki düzeylerinde kullanıcılar tanımlanır. Sistem, kullanıcılar için özelleştirilebilir yetki seviyeleri ve farklı kullanıcı grupları arasından istenilen yetki yapısına göre sınırsız kullanıcı tanımlama imkanı sağlar.

Yardım Otomasyon Sistemi sayesinde yardım süreçleri sistem üzerinden yönetilir ve personel tarafından kaydedilir. Bu işlemlerin raporlanması ve yetkili birimlere aktarılması da mümkündür. Sistem üzerinden yardım türleri, uyruk ve yardım kategorisi tanımlamaları sayesinde bu veriler, aile ve yardım verilerine eklenebilmektedir. Hızlı erişim ve pratik kullanım için sisteme tanımlanmış aile yardım türleri, sistem menüsünde listelenip, türe göre yardım yapılacak aileye erişim kolaylaştırılmıştır.

Sistem saha ekibi tarafından ailenin ziyareti sırasında ihtiyaçların belirlenmesine ve gerekli kriterlerin tanımlanması ile kolaylıkla aile kaydının oluşturulmasını sağlamaktadır. Bu sayede, ihtiyaç sahibi ailelere verilen desteğin kalitesi artırılarak, toplumsal dayanışma duygusu güçlendirilmektedir. Yardım Otomasyon Sistemi ile yapılan yardımlar grafik ve analizlerle istatistiksel olarak takip edilebilir.

Sistemimizi tercih eden Elbir Derneğine teşekkür ederiz. Umarız ki, bu sistemimiz ile ihtiyaç sahiplerine daha etkili ve hızlı bir şekilde yardım edebilebilmesi sağlanmıştır.

Abranero - Elbir Derneği Yardım Otomasyon Sistemi

Responsive Web Tasarım & Browser Uyumluluğu

Web sitelerinin mobilden ziyaret edilme oranının gün geçtikçe arttığı bir zamanda, Abranero ekibi olarak yaptığımız işlerde mobil uyumlu web siteleri kodlamaktayız. Elbir Derneği'nin ihtiyaçlarına yönelik olarak geliştirdiğimiz Yardım Otomasyon Sistemi'ni de mobil uyumlu hale getirdik ve bu sayede kullanıcıların istedikleri içeriğe doğrudan erişim sağlayabilmelerini mümkün kıldık.
Kullanıcı deneyimini en üstte tutacak şekilde geliştiirdiğimiz Yardım Otomasyon Sistemi, mobil kodlama ve tasarımı ile Elbir Derneği'nin hizmetindedir.

Abranero - Elbir Derneği Yardım Otomasyon Sistemi

İşletmelerin iş süreçlerini optimize etmelerine, iletişimlerini güçlendirmelerine ve rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Çalışmalarımızı   incele

Geliştirdiğimiz ürünlerimizle işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak ve rekabet avantajını artırmak için özelleştirilmiş ve kullanıcı dostu çözümler sunuyoruz.

Nero Ürünlerimizi   incele
2023 Ürün Kataloğumuz incele