Abranero Yazılım - Anatoya - e-Ticaret Web Sitesi Projesi

Anatoya E-Ticaret Web Sitesi

Sunulan Hizmetler: #başlangıç seo hizmeti, #ödeme sistemi, #kullanıcı deneyimi tasarımı, #arayüz tasarımı, #mobil tasarım, #frontend kodlama, #backend kodlama

Anatoya web sitesi Abranero tarafından modern arayüz ve dinamik yazılım altyapısı ile yenilendi.

Kullanıcı deneyiminin her çözünürlükte ön plana alındığı Anatoya web sayfasını modern tasarım ile buluşturduk. Kullanışlılık ve amaca yönelik olması yönüyle web sitesinde içeriğe hızlıca ulaşmanızı amaçladık. Tüm bunları yaparken sık kullanılan çözünürlükler ve mobil platform kullanıcı sayısını da dikkate aldık. Modern tasarım ile buluşturulan Anatoya'nın web sitesi güçlü alt yapısı ile de bir web sayfasından beklenen tüm özellikleri barındıyor. Özel tasarım ürünlerin atölyelerden çıkıp sizlerle buluşmasının amaçlandığı Anatoya web sayfamız sizlerin hizmetinizde.

Anatoya'ya bizleri tercih ettiği için teşekkür eder, yeni web sitesi ile başarılı bir yıl geçireceğini temenni ederiz.

Abranero - Anatoya E-Ticaret Web Sitesi

Responsive Web Tasarım & Browser Uyumluluğu

Web sitelerinin mobilden ziyaret edilme oranının gün geçtikçe arttığı bir zamanda Abranero ekibi olarak yaptığımız işlerde mobil uyumlu web siteleri kodlamaktayız. Anatoya'nın mobil tasarımını, kullanıcı deneyimini en üstte tutacak şekilde yapılandırdık.
Kullanıcının istediği içeriğe direk ulaşabileceği bir mobil kodlama ve tasarımı ile Anatoya'nın yeni web sitesi hizmetinizde.

Abranero - Anatoya E-Ticaret Web Sitesi

* NeroETYS altyapısı kullanılarak gerçekleştirilmiştir.

İşletmelerin iş süreçlerini optimize etmelerine, iletişimlerini güçlendirmelerine ve rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Çalışmalarımızı   incele

Geliştirdiğimiz ürünlerimizle işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak ve rekabet avantajını artırmak için özelleştirilmiş ve kullanıcı dostu çözümler sunuyoruz.

Nero Ürünlerimizi   incele
2023 Ürün Kataloğumuz incele