Abranero Yazılım - Konya Sıfır Atık - Mobil Uygulaması

Konya Sıfır Atık Mobil Uygulaması

Sunulan Hizmetler: #harita tabanlı süreç yönetim sistemi, #gelişmiş raporlama ve grafiklendirme, #envanter yönetim sistemi, #mobil uygulama, #dinamik anket yönetimi, #frontend kodlama, #backend kodlama

Konya Büyükşehir Belediyesi Sıfır Atık mobil uygulaması Abranero tarafından modern arayüz ve dinamik yazılım altyapısı ile geliştirildi.

Sıfır Atık, atık miktarının azaltılması, kaynakların daha verimli kullanılması, israfın önlenmesi, etkin atık toplama sisteminin kurulması ve atıkların geri dönüştürülmesi gibi hedefleri içeren bir atık yönetim yaklaşımıdır. Bu doğrultuda, kullanıcıların ve yetkili kişilerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla çok yönlü hizmetler içeren bir web yazılımı geliştirdik.

Ayrıca, vatandaşların sıfır atık konusunda bilgi düzeylerini ölçmek için hazırladığımız dinamik anket modülü de sunduğumuz diğer yazılım hizmetleri arasında yer alıyor. Sıfır Atık Bilgi Sistemi'ne kaydedilen veriler, atıkların geri dönüşüme gönderilmesi ile elde edilen kazanımları (kurtarılan ağaç, enerji tasarrufu, sera gazı emisyonu, hammadde tasarrufu vb.) otomatik olarak hesaplayarak gösteriyoruz.

Konya Büyükşehir Belediyesi Sıfır Atık birimine bizleri tercih ettiği için teşekkür eder, yeni mobil uygulamaları ile başarılı bir yıl geçireceğini temenni ederiz.

Abranero - Konya Sıfır Atık Mobil Uygulaması

Diğer Özellikler

Sıfır Atık mobil uygulaması, atık yönetimine dair birçok bilgi ve hizmeti kullanıcılarına sunmaktadır. Uygulama, sıfır atık kavramı hakkında detaylı bilgiler vererek, kullanıcıların atıklarını daha verimli yönetmelerine yardımcı olmaktadır.

Ayrıca, uygulama içinde yer alan harita özelliği sayesinde, kullanıcılar atık kutularının konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirler. Bunun yanı sıra, kullanıcılar atık toplama birimlerinin kendi atık noktalarını görebilirler ve bu noktalara veri girebilirler. Uygulama, atık toplama birimlerinin güzergahlarını ve yol tariflerini de göstererek, atık toplama sürecinin daha verimli bir şekilde yönetilmesine yardımcı olur.

Özellikle, uygulamanın karekod ile kutu tanımlama özelliği, atık kutularının takibini kolaylaştırarak, atık yönetiminde daha etkin bir yöntem sunmaktadır. Bunun yanı sıra, uygulama, atık toplama süreci sonucunda elde edilen kazanımları da otomatik olarak hesaplayarak, kullanıcılarının sıfır atık hedefine ne kadar katkıda bulunduklarını göstermektedir.

Sıfır Atık mobil uygulaması, atık yönetimi konusunda bilgi edinmek isteyenlerin ve daha verimli bir atık yönetimi için çaba gösterenlerin kullanabileceği bir araçtır.

App Store ve Play Store mağaza yönetimi & yüklemesi işlemleri yine tarafımızca yapılmaktadır.

* NeroSAYS altyapısı kullanılarak gerçekleştirilmiştir.

İşletmelerin iş süreçlerini optimize etmelerine, iletişimlerini güçlendirmelerine ve rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Çalışmalarımızı   incele

Geliştirdiğimiz ürünlerimizle işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak ve rekabet avantajını artırmak için özelleştirilmiş ve kullanıcı dostu çözümler sunuyoruz.

Nero Ürünlerimizi   incele
2023 Ürün Kataloğumuz incele