Abranero Yazılım - Engelsiz Konya - Mobil Uygulaması

Engelsiz Konya Uygulaması

Sunulan Hizmetler: #erişilebilirlik özelliği, #görme engelli modu, #sesli yol asistanı, #mobil ve tablet uygulamaları, #frontend kodlama, #backend kodlama

Engelsiz Konya mobil uygulaması Abranero tarafından modern arayüz ve dinamik yazılım altyapısı ile geliştirildi.

Engelsiz Konya uygulaması, engelli vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak için geliştirilmiş bir mobil uygulamadır. Uygulamada yer alan özellikler sayesinde engelli kullanıcılar, hayatlarını daha bağımsız ve verimli bir şekilde sürdürebilirler.

Uygulama, engellilere özel konumlar uygulama üzerinde tanımlanıp rotaların gösterildiği seçenekler sunar. Böylece kullanıcılar, engellilere uygun alanların konumlarını da görüntüleyebilirler. İstedikleri konumlara, ATUS altyapısı ile toplu taşıma süreçlerini kolaylaştırarak ulaşabilirler. Sesli asistan özelliği sayesinde de yolculuk süreci takip edilebilir ve engelli kullanıcılar seyahatlerini daha verimli bir şekilde planlayabilirler.

Engelli vatandaşlarımızın talep, öneri ve şikayetlerini iletebilecekleri bir menü de uygulama içinde bulunmaktadır. Gönderilen iletilere konum, fotoğraf ve sesli mesaj eklenebilir. Kullanıcılar ayrıca, engel türüne ve kişisel bilgilerine bağlı olarak uygulama üzerinden, panelden girilmiş olan iş ilanlarına erişebilir ve başvuruda bulunabilirler.

Uygulama, kullanıcıların tüm aktivitelerinin yer aldığı kişisel ajanda modülü ile etkileşimde bulunulan işlemlere kolay takip sağlar. Kullanıcılar engel türü, kişisel bilgiler ve diğer verilerine uyumlu olabilen uygulamadaki eğitimleri inceleyebilir ve başvuruda bulunabilirler.

Son olarak, engelli vatandaşlarımıza kıble yönünü bulabilmeleri için sesli komut ile yönlendirme yapılabileceği gibi, keşfedilen yerlere özel yorumlar da yapılabilmektedir. Bu sayede, engelli kullanıcılar hem daha bağımsız hem de daha keyifli bir şekilde şehirlerini keşfedebilirler.

Engelsiz Konya uygulaması, engelli vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak için geliştirilen bir mobil uygulama olarak, farklı ihtiyaçlara uygun birçok özellik sunar.

Konya Büyükşehir Belediyesine bizleri tercih ettiği için teşekkür eder, yeni uygulaması ile başarılı bir yıl geçireceğini temenni ederiz.

Abranero Yazılım - Engelsiz Konya - Mobil Uygulaması

Engelli Vatandaşların Takibi Daha Kolay: Şoför Tablet Özellikleri

Şoför ekranı, mobil uygulama ile entegre çalışan bir şoför ekranı uygulaması da sunuyor. Bu sayede şoförler, engelli vatandaşların hangi durakta binecekleri ve nereye kadar gidecekleri bilgilerini uygulama üzerinden takip edebilirler. Bu özellik, engelli vatandaşların seyahatlerinin daha güvenli ve verimli bir şekilde gerçekleşmesine yardımcı olur.

App Store ve Play Store mağaza yönetimi & yüklemesi işlemleri yine tarafımızca yapılmaktadır.

Abranero - Konya Sıfır Atık Web Sitesi

İşletmelerin iş süreçlerini optimize etmelerine, iletişimlerini güçlendirmelerine ve rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Çalışmalarımızı   incele

Geliştirdiğimiz ürünlerimizle işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak ve rekabet avantajını artırmak için özelleştirilmiş ve kullanıcı dostu çözümler sunuyoruz.

Nero Ürünlerimizi   incele
2023 Ürün Kataloğumuz incele